Aktualita ze dne 4. 8. 2021

Nová smlouva s T-Mobile

Vážené kolegyně a kolegové,

chceme Vás informovat, že odborový svaz minulý týden podepsal s mobilním operátorem T- Mobile novou smlouvu pro naše členy pod názvem T-MOBILE BENEFIT.

Základní novinkou nové smlouvy je to, že se na členy OS budou vztahovat také doplňkové služby, které T-Mobile nabízí standardním zákazníkům.

Upozorňujeme, že původní slevový program po uplynutí 12 měsíců skončí. Pro současné uživatele z ukončení programu vyplývá povinnost provést a to nejpozději v průběhu příštích 12 měsíců změnu původních tarifů na některý z nových. Pokud byste změnu tarifu neprovedli, tak Vám budou zrušeny všechny slevy a stanete se standardním zákazníkem T-Mobile. Nové tarify a jejich ceny najdete níže v přiložených cenících.

Dále upozorňujeme na další zásadní změnu. Hlasový tarif musí být nově nastaven včetně datového. U nízkých hlasových tarifů můžete ovšem využít minimální odběry dat.

Informaci o změně smlouvy a návrh na úpravu tarifů a další postup obdržíte také od T-Mobile, který se zavázal informovat každého člena o nutnosti změny nastavení tarifů a to formou SMS zprávy.

Při jednání s T-Mobile, ať ohledně dotazů, či nových vstupů do našeho slevového programu použijte číslo smlouvy 40116212860 a nové heslo 8472068.

Kolegy z výborů prosíme o předání této informace našim členům.

Vážené kolegyně a kolegové,

věříme, že nabídku využijete, a že budete se novými možnostmi smlouvy T-Mobile BENEFIT spokojeni.

S pozdravem a přáním pohodového dne

Blanka Kučírková
Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR
Organizační oddělení