Aktualita ze dne 29. 6. 2021

Informace ke sbírce na jih Moravy

Vážené kolegyně a kolegové,

během víkendu se na nás obracela řada z Vás s dotazem na možnosti podpory postižených lidí z jihu Moravy.

Odborový svaz vzhledem k velkému množství sbírek samostatnou sbírku vyhlašovat nebude. Postižené podpoříme prostřednictvím našeho partnera Nadace VIA.

Nadaci VIA, se kterou jsme již spolupracovali na projektech pro zdravotníky a sociální služby, doporučujeme i Vám.

Všechny vybrané prostředky předávají postiženým a to v rekordních časech. Už dnes mají navázanou spolupráci s postiženými obcemi a Jihomoravským krajem. Souběžně koordinují svoji činnost s dalšími.

Pokud se rozhodnete darovat finanční pomoc přes Nadaci VIA, tak můžete prostřednictvím níže uvedeného odkazu.

Všem Vám děkujeme za projevenou solidaritu a pomoc.

Našim odborovým organizacím z postižených oblastí připomínáme, informujte naše členy o možnosti daru ze Zajišťovacího fondu.

Všem Vám přejeme hodně zdraví a sil, Dáša, Jana a Luboš.