Aktualita ze dne 2. 11. 2015

Vážení spolupracovníci

jak víte, blíží se konec mandátu současného výboru naší ZO. Na inzerované odborové schůzi se bude volit výbor nový. Zvolen bude na základě podaných přihlášek kandidátů. Přihlášky jsou ke stažení na našich webových stránkách v sekci „členství – formuláře ke stažení „. Přihlášku mohou vyplnit pouze členové naší odborové organizace. Vyplněnou přihlášku pošlete s Vaším podpisem jako přílohu na adresu vyborzo@seznam.cz do pátku 20.11. 2015.

Z přihlášek bude sestavena kandidátní listina, z které bude hlasováním na členské schůzi zvolen výbor nový. Z nově zvoleného výboru následně i předseda naší ZO. Každý z nás se tak jednotlivě může podílet na dění kolem nás a spolu utvářet naše pracovní prostředí! I proto je žádaná hojná účast na nadcházející členské schůzi! Nezapomeňme na časy minulé a nenechme zaniknout naše hlasy. Prostředí kolem nás si vytváříme my sami.

Stávající výbor ZO